Alpine SPC R100S luidspreker
Artikelnr: 535228
Prijzen incl. BTW gratis verzending
Verzeker tot 5% voordeelkaartbonus
Wij belonen loyaliteit!
Vraag nu de voordeelkaart aan
Beschikbaarheid: Standaard levertijd van 3 tot 5 werkdagen
Slechts een klein aantal stuks beschikbaar
 Toegevoegd
Productdetails
Geluidssysteem
Productbeschrijving
De SPC-R100S zijn ontworpen als full-range luidsprekers, hebben een piekvermogen van 180 watt / 45 watt RMS en zijn slechts 45 mm hoog. Ze worden geleverd als paar en zijn voorzien van overschilderbare montageringen en 30 cm lange aansluitkabels met geïntegreerde crossover.
UITRUSTING
Luidspreker
12 cm radiale full range driver
Convex diafragma voor een plat luidsprekerontwerp
Uitstekende verspreiding over 360 graden
Installatie
Inclusief beschilderbare installatieringen
Inclusief 30 cm aansluitkabel met geïntegreerde crossover
Alle benodigde installatiematerialen inbegrepen
Geschikte voertuigen
Universele luidspreker voor caravans, campers en motorhomes
SPECIFICATIE
Vermogen
Max. Vermogen: 180 watt
RMS vermogen: 45 watt
Afmetingen
Radiale montage diameter luidspreker: 120 mm
Radiale montage diepte: 12 mm
Radiale hoogte luidspreker: 45 mm
Algemeen
Frequentiebereik: 100 Hz - 20 kHz
Impedantie: 4 Ohm