Reflexion LEDA24OSBT Smart TV LED 24”
Prijzen incl. BTW gratis verzending
Verzeker tot 5% voordeelkaartbonus
Wij belonen loyaliteit!
Vraag nu de voordeelkaart aan
Beschikbaarheid: Uitverkocht
Vergelijkbare artikelen
Productdetails
Tot 4 uur levensduur van de batterij Triple-Tuner (DVB-S2, DVB-C & DVB-T2 HD)
Smart-TV met webOS Hub en Bluetooth Met 6.600 mAh Li-Ion batterij
Productbeschrijving
Oplaadbare smart TV met webOS technologie, kan zonder stroombron gebruikt worden
Eersteklas tv met de nieuwste technologie, inclusief internetfunctie met webOS-interface.
Details:
  • SMART TV (webOS versie 2.0 - automatische updates)
  • Ingebouwde 6.600mAh batterij voor tot 4 uur tv-plezier zonder stroombron
  • Bluetooth
  • Hotelmodus en EPG (elektronische programmagids)
  • 12/240 Volt
  • OSD meertalig
  • Vesa standaard: 100 x 100
Technische gegevens:
  • Beeldscherm: LED-scherm (pixelklasse 1)
  • Schermgrootte: 24" (60 cm)
  • Resolutie: 1920 x 1080
  • Contrastverhouding: 3000:1
  • Helderheidswaarde: 177 cd/m²
  • Kijkhoek: 178° H / 178° V
  • Beeldverhouding: 16:9
  • Reactietijd: 10 ms
  • Audio-uitgang: 2 x 3 W
  • Stroomvoorziening: DC 12 V
  • Stroomverbruik "Aan" standaard SD: 17 W
  • Stroomverbruik "Uit" / stand-by: < 0,5 W
  • Gemiddeld jaarlijks verbruik: 17 kWh / 1000 h
  • Afmetingen met voet: 550 x 177 x 384 mm (BxDxH)
  • Afmetingen zonder standaard: 550 x 104 x 336 mm (BxDxH)
Aansluitingen:
  • 1x USB type-C DC 12V ingang
  • 1x RJ45
  • 1x AV / L / R
  • 2x HDMI
  • 2x USB 5V/500mA
  • 1x Optische Uitgang
  • 1x TV1 DVB-S/S2
  • 1x TV2 DVB-C/T2
  • 1x CI+Slot
  • 1x hoofdtelefoon
  • 1x Bluetooth / WLAN (antennes zijn geïntegreerd)
  • Teletekst (ATV / DTV) 1000/1000
Omvang van de levering:
  • Televisie
  • Magische afstandsbediening incl. batterij
  • 230V netadapter en 12V autoadapter
  • Steun
  • "quick & easy" beugel
  • Gebruiksaanwijzing
Eigenschappen
Bluetooth
Gewicht 3,25 kg
DVB-C
DVB-S/S2
HDMI
tuner
Schermdiagonaal (inch) 24 "
Beeldschermdiagonaal (cm) 60 cm
EPREL-nummer 1966562
Maten (BxHxD) 55 x 38,4 x 17,7 cm
ean 4260664981435
Fabrikant Artikel Nr. LEDA24OSBT
Juridische informatie
Fabrikant informatie
Ultra Media GmbH & Co.
Friedrich-Penseler-Str. 28
21337 Lüneburg
Duitsland
info@ultramedia.de
Beoordelingen (4) Geverifieerde waardering
4.5 / 5
4 Beoordelingen
Geverifieerde beoordelingen
5
50 %
4
50 %
3
0 %
2
0 %
1
0 %